Otestovali jsme kapsle do myčky Finish Ultimate All in 1. A jak to dopadlo? 

image
otestováno
Počet recenzí
39
jak jste hodnotili
5
32x
4
4x
3
3x
2
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 10. 10. 2022
do 31. 10. 2022

Finish Ultimate All in 1  

Vyzkoušejte kapsle do myčky nádobí Finish Ultimate All in 1 pro dokonalou čistotu a diamantový lesk vždy a hned napoprvé. Odstraňují všechny druhy nečistot pocházejících od jídla - dokonce i bez předmývání. Jejich pokročilé tříkomorové složení s technologií ACTIVELIFT je účinné v boji proti 24-hodin zaschlým skvrnám. 

Značka Finish je vázána slibem ochrany vodních zdrojů, a proto pracujeme na minimalizaci ekologické stopy, kterou zanechávají naše produkty a jejich balení. Obal kapslí je biologicky rozložitelný a 100% rozpustný ve vodě a chemická zátěž je přitom o 25 % nižší v porovnání s Finish Power. Celé balení je recyklovatelné.


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
39
avatar
Iva
Co mě překvapilo: že po umytí, při stejném programu jako vždy, a olíznutí skleničky nebyla hořká pachuť, jako u jiných mycích kapslí, to mě nutilo každou skleničku oplachovat. Zkoušela jsem nádobí nepředmývat a neplýtvat tak vodou, většinou se vše vymylo, ale při pečení masa na pekáči, jsem musela buď znovu pekáč nechat projít mycím cyklem nebo pekáč vydrhnout ručně, ale šlo to lépe než kdybych myčku nepoužila
klad Skleničky se nemusí oplachovat aby neměly pachuť
klad Trochu nečistot na nádobí po pečení masa
avatar
Lucie
Tyto kapsle do myčky jsou boží! Ne vážně. Byla jsem trošku skeptická ale ukázalo se, že zbytečně. S připáleninama si poradí bez problémů, mastnota taky není překážka a vůňe je velice příjemná. Na tvrdost vody a péči o myčku budu muset testovat déle ale nepochybuji, že si poradí i s tímto problémem. Jsem velice spokojená.
klad Parfemace
klad Připáleniny nejsou problém
klad Poradí si s mastnotou
avatar
Jana
Kvalitní kapsle do myčky, které skvěle umyjí špinavé nádobí. Jsem naprosto spokojená. Nádobí jsem nechala špinavé do druhého dne a vyzkoušela, zda umyje i zaschlou špínu. Nádobí bylo po umytí čisté a krásně lesklé. Myčka taky byla čistá, po otevření žádný zápach nebo zbytek prášku. Vše bylo naprosto v pořádku a kapsle mohu jen doporučit.
klad čistota
klad lesk
klad kvalita
klad vůně
příloha příloha příloha
avatar
Vladimíra
Tyto kapsle mě mile překvapily,nezanecháváji nerozpuštěné kapsle po mytí, ani zápach z myčky,mají pěkné balení.Jediné co mi vadilo,bylo to,že sklo nebylo o umytí tak lesklé.Také některá kapsle byla rozbalena v baleni.Take s myslím,že balení by mohlo být větší,např.plastová dosa s dávkování,ale to nelze vytnout, v současné době to používá vice firem.
klad Velikost baleni
klad Rozpustnost
klad Snadné použití
klad Stav nádobí po umytí
klad Sklo nebylo tak.lesklé
klad některa kapsle byla v balení prasklá
avatar
Michaela
Kapsle jsou velmi účinné, poradí si i s velmi odolnou nečistotou jako například připečný pekáč či připáleniny na pánvičce. Nádobí překvapivě umyjí perfektně i na zkrácený či eko program. Na nádobí kapsle nezanechávají skvrny ani zbytky prášku. Jako třešička na dortu kapsle krásně jemně voní a i samotná myčka vypadá čistě.
klad Ekologické balení
klad Vůně
klad Účinnost
avatar
Michaela
Rodina je u nás na prvním místě. Rádi trávíme společný čas u jídla. Po jídle máme hodně nádobí někdy i zasáhla se špínou, když věnujeme čas dětem. Proto jepro nás důležitý výběr mycích prostředků do myčky. Dost často máme problém s tím, že tableta se nerozpustí a nebo ani nevypadá ze zásobníku. Tablety Finiši ultimátum Sll in 1 jsou úplný opak, vše se rozpustí s nádobí je zářivé čisté a voňavé. Skleničky se lesklnou. Obal tablet je šetrný i k přírodě Tablety bych určitě doporučila všem známým.
klad Tablety se rozpouští
klad Nic
avatar
Kristýna
Dlouhé roky používám jednu značku kapslí do myčky a nikdy mi nevadila, vždy nádobí a skleničky umyla, tak jak měla. Ale po použití Finish Ultimate All i 1 jsem zjistila, že skleničky mohou být o hodně více lesklé. Jsem s nimi velice spokojená a už nebudu kupovat nic jiného.
klad Lesk nádobí
klad Nezanechává na nádobí špínu
klad velikost kapsle, musím ji do otvoru v myčce natlačit
avatar
Sabina
Jednoduchost použití, stačí jen přidat do příslušné zástrčky. Kapsle slibují účinnou sílu, vše v jednom. Co musím vyzdvihnout je lesk skleněného nádobí a vůni. Nádobí je umyto klasicky, avšak s případnými hrnci to někdy vyjde a někdy ne. Co se týče umytí i myčky zevnitř, tady kapsle opravdu pokulhávají. Popravdě mě tyto kapsle nenadchly a zůstanu u svých.
klad Lesk
klad Vůně
klad Jednoduchost použití
klad Odstranění připálenin
klad Neumytá myčka
příloha příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Tablety do myčky myjí skvěle. Až na nějaké výjimky. Odstraní zaschlé zbytky jídla, nádobí je lesklé. Ale bohužel u nerezových hrnců zůstávají na dně bílé skvrny ?. Není to ale až tak velký problém. Stačí lehce postříkat universálem (voda a ocet) a skvrny jsou pryč...
klad Lesk
klad Žádné zbytky jídla na nádobí
klad Bílé skvrny na dně nerezových hrnců ?
příloha příloha
avatar
Michaela
Tablety mě velice mile překvapily svou účinností. Skvěle umyly dokonce i hrnce a nádobí se zbytky jídel. Myčka po umytí také byla čistá. Oceňuji ekologický rozpustitelný obal. Skleničky po mytí nezůstávaly flekaté nebo matné, naopak se hezky leskly. Určitě doporučuji.
klad ekologický rozpustitelný obal
klad rozpustnost
klad kvalita mytí
klad nezůstavaly zbytky tablet
avatar
Sabina
Kapsle jsou skvělé, zatím nezanechali žádnou nečistotu a to jim dáváme v rodině se zvířaty a malým dítětem zabrat. Vždy myjeme pouze narvanou myčku a opravdu umyjí veškerou zaschlou nečistotu bez předmývání. Zkusila jsem kapsle bez přídavku lesku a i tak se sklenice krásně lesknou.
klad Nemusím používat žádné jiné doplňky jako např. lesk
klad Myčka nezapáchá
klad Umyje opravdu vše
avatar
Pavla
Při volbě kapslí do myčky sleduji to, aby nádobí bylo po umytí čisté, lesklé a bez zanechaných fleků na sklenicích. Pro někoho standard, pro mě ne úplně vždy, tím, že máme tvrdou vodu. Tyto kapsle to splnili a jako bonus příjemně voní umytým nádobím. Myčka je po umývacím cyklu navíc čistá, ne jak po konkurenčních značkách, kde zůstanou zbytky kapslí. Myčku většinou spouštím 2x denně, nicméně i když jsem jeden den zapomněla, tak si kapsle poradily s nečistotou po 12 ti hodinách, takže za mě super a můžu jen doporučit.
klad čistota nádobí
klad vůně
klad nezanechává zbytky nečistot
klad poradí si se zaschlou nečistotou
příloha
avatar
Kateřina
Kapsle jsem vyzkoušela jal při dlouhých, tak i krátkých mycích programech. Nádobí bylo běžně znečištěné, nijak jsem nádobí nepředmývala, prostě dala do myčky a nechala se překvapit výsledkem. Umyté nádobí bylo čisté, nečistoty myčka umyla dobře. Kapsle se rozpustila, nikde nebyly zbytky, jak někdy bývá. Sklo bylo vyleštěné. Jsem spokojena.
klad Účinnost mytí
klad Odstranění přischlých nečistot
klad Lesk skla
klad Není nic
příloha příloha příloha
avatar
Tereza
Kapsle Finish skvělé odstraňují mastnotu, zaschlé skvrny od jídla a fantasticky vyčistí sklo, které je pak jak nové. Používali jsme předtím i jiné značky kapslí, ale nikdy po nich nebylo nádobí tak umyté jako po Finish Ultimate All in 1. Jsme velká rodina a myčku na nádobí máme plnou každý den a kapsle Finish jsou skvělým produktem k dokonalé čistému nádobí.
klad Účinnost
klad Odstranění mastnoty
klad Vysoký lesk po umytí
klad Vše v pořádku
avatar
Lucie
Když jsem dostala možnost testovat kapsle do myčky Finish Ultimate All in 1 byla jsem nadšená. Do teď jsem měla spoustu kapslí a ne všechny splnili moje očekávání. Co se týče účinnosti mytí - zvládne umýt hodně , ale ne co je zaschlé delší dobu. Nečistoty a lesk nádobí je průměrně umytý. Možná záleží na kvalitě vody zda máte tvrdou nebo měkkou , ale to je můj názor. Za mě si kapsle ještě určitě pořídím.
klad praktické balení
klad jednoduché dávkování
klad ne vše se dokázalo umýt
avatar
Nikola
Do myčky nádobí jsem nádobí nepředmývala. Perfektní mytí bez předmývání, žádné nečistoty jsem nenašla. Dokonce i myčka vypadá být umytá. Nádobí hezky voní a krásně se leskne. Tableta je z troch části, gelová, krásně se rozpustí. S výsledkem jsem spokojená.
klad Mytí bez předmývání
klad Gelové kapsle
klad Nevím
příloha
avatar
Michaela
Kapsle do myčky nádobí Finish Ultimate mě mile překvapily. Dobře se rozpouští, nezanechávají nepříjemný pach přípravku, šetří vodu a tím i naší peněženku.Ale občas si neporadí s opravdu připálenými hrncemi. Jinak jsem s výrobkem opravdu spokojená a určitě u kapslích Finish Ultimate zůstaneme.
klad Rozpustnost
klad Nádobí po umytí nezapáchá po přípravku
klad Šetří vodu
klad Někdy si hůř poradí s připálenými hrnci
avatar
Ivana
Kapsle do myčky Finish ultimate All in 1 jsou docela dobré. Misky, porcelánové nádobí a hrnky umyly pěkně. Jednu misku i vylepšily. Na druhou stranu se mi objevily na některém skleněném nádobí šmouhy a na nerezových příborech fleky. Zbytky jídla byly umyty dobře. Co mi ale dost vadilo, byl chemický pach kapslí, který mi podráždil oči a dýchací cesty – na obale je upozornění, že přípravek může tyto alergie způsobovat (látka subtilisin). Takže by si měli opravdu dát pozor lidé citliví na tuto látku, či celkově na intenzivní chemické pachy.
klad umyté zbytky jídla
klad dobře umytý porcelán
klad chemický zápach
klad šmouhy na některém skle
klad fleky na nerezových příborech
klad dráždí oči a dýchací cesty
příloha
avatar
Nikola
Roky používám jednu značku, s kterou jsem spokojená, ale když jsem viděla, že se shánějí testery na Finish Ultimate All in 1, neváhala jsem a přihlásila se. Ihned jsem se vrhla na testování, ale trochu mě to zklamalo. Né, že by to stálo za nic, to určitě ne, nádobí bylo lesklé, ale i po umytí jsem na některém nádobí našla zaschlé zbytky od jídla. Ale další plus má u mě, že má recyklovatelný obal a že se tableta suprově rozpustí. Potěšil mě také uzavíratelný obal, hned to vypadá lépe. Takže doporučuji.
klad Rozpuštění tablety
klad Recyklovatelný obal
klad Uzavíratelný obal
klad Na některém nádobí zůstaly zbytky zaschlého jídla
příloha
avatar
Milena
Kapsle mě mile prekvapily, protože s touto značkou jsem měla spíše horší zkušenosti vzhledem k hodně tvrdé vodě v naší domácnosti. Umyjí hezky jak nádobí, tak i myčka je po použití čistá. I přes vyšší pořizovací cenu, kterou jsem v obchodě zaznamenala, můžu výrobek doporučit.
klad Čisté nádobí i myčka
klad Příjemná vůně
příloha příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel