Otestovali jsme všestranného kuchyňského robota Lauben Kitchen Machine 1200BC s bohatým příslušenstvím. A jaké má hodnocení? 

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
7x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 13. 11. 2022
do 16. 12. 2022

Kuchyňský robot Lauben Kitchen Machine 1200BC   

Lauben Kitchen Machine 1200BC je kuchyňský robot s bohatým příslušenstvím, díky kterému se za vás hravě postará o spoustu kuchyňských prací a zároveň vám ušetří místo v kuchyni. 

Míchání, šlehání, hnětení těsta i mletí masa, o to vše se spolehlivě postará spolehlivý měděný motor o výkonu 1200W a vysokozátěžové celokovové převody. Robot disponuje technologií EffectiMix® , která zajišťuje planetární mixovací pohyb a rovnoměrný výsledek.   

Díky systému SpeedPrecision® máte na výběr z 8 přesně kalibrovaných rychlostí a možnosti PULSE pro přesné výsledky. Hlavní mixovací nádoba je vyrobena z nerezové oceli a má kapacitu 5l. Robot jsme doplnili o mixovací sklenici z tvrzeného skla s víkem pro přidávání ingrediencí. Můžete ho tak využít k přípravě studených či vlažných polévek nebo čerstvých smoothies.

Bezpečnost je vždy na prvním místě, proto je Lauben Kitchen Machine opatřen pojistkou, která ho spustí jen, je-li správně uzavřen, protiskluzovými nožkami a pojistkou proti přehřátí. Správné usazení mísy bude hračka díky barevnému indikátoru.

Robot vás potěší i snadným ovládáním pomocí jediného tlačítka, nízkou hlučností a dvěma barevnými provedeními. Protože moc dobře víme, že není jednoduché každý den vymýšlet, čím nakrmíte rodinu či sebe, přidali jsme do balení kuchařku s recepty pro inspiraci.


Více informací o produktu najdete TADY.

 

Hodnocení
10
avatar
Lucie
Tento kuchyňský robot jsem si velice rychle oblíbila. Má mnoho možností, jak jej využít. Od šlehání, přes míchání, sekání, mletí masa a podobně. Nástavce se velice jednoduše mění, celkově je jeho používání naprosto jednoduché, čehož si opravdu hodně cením.
klad Stavba robota, přísavky zespodu
příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Moje první zkušenost s kuchyňským robotem byla právě s Lauben Kitchen Machine 1200BC. Musím říct, že jsem velmi překvapená, jaké dodatečné funkce tento robot umí. Nejenomže umí udělat těsto na pečení, ale součástí produktu je i mlýnek na maso, příslušenství na výrobu klobás a dva mixéry v různých velikostech, např. pro přípravu smoothie nebo sekání ořechů. Výměna nástavců mi chvilku trvala pochopit, jelikož je robot dost zaměřený na bezpečnost a všude jsou různé pojistky. Velmi bych zde ocenila nerezovou mísu (velký obsah 5,5l), která se musí uzamknout v bezpečné poloze, aby se robot spustil. V neposlední řadě velmi obdivuji design, do mé nové kuchyně padne jak ulitý a i přes pár nedokonalostí jsem s robotem spokojená.
klad moderní design
klad extra knížka s tipy na recepty
klad bezpečnost
klad velká nerezová mísa
klad tichost
klad malý mixér je z plastu
klad stručný návod s nedostatečným popisem funkcí
klad když se spustí mixér, zároveň se točí i rameno robota
klad chybí kryt mísy
klad krátký kabel
příloha příloha
avatar
Dominika
Skvělý pomocník při hnětení, šlehání i mixování. Výkon 1200 W je dostačující, celokovové “vnitřnosti” oceňuji, protože je menší pravděpodobnost zlomení se nebo unavení materiálu oproti plastovým soucastkam. Nejlepší vychytávky je podle mého průhledná poklička nad mísou, protože zamezuje jakémukoliv úniku ingrediencí nebo samotného těsta z mísy.
klad Počet příslušenství
klad Plastová poklička na mísu
klad Barevný indikátor pro usazení mísy, protože se mi nikdy nestalo, ze bych nasadila špatně
klad Ostré hrany mísy
klad Raději mám na míse ouška
příloha
avatar
Lucie
Velmi se mi líbí design, je to takový "krasavec", který se hodí do naší nové kuchyně. Oceňuji použité kvalitní materiály, mísa i skleněný mixér jsou dostatečně velké. Ovládání a výměna nástavců je jednoduchá a docela intuitivní, není potřeba velkého čtení návodu. Má dostatečný počet rychlostí a podle mého názoru není nějak výrazně hlučný. Jediné co mi chybí, je nástavec na strouhání, který na mém předchozím robotu byl. Naopak je v základní výbavě nástavec na výrobu klobás, který nejspíš vůbec nevyužiji.
klad Design
klad Kvalitní materiál
klad Velikost mísy a skleněného mixéru
klad Intuitivní ovládání a lehká výměna nástavců
klad Není hlučný
klad Nemá funkci strouhání
klad Zbytečný nástavec na výrobu klobás
příloha příloha
avatar
Markéta
Super pomocník v kuchyni s velkým výkonem, spoustou rychlostí a hlavně se dá využít na více věcí, než jen míchání těsta, jako je například mixování a mletí masa. Je poměrné tichý. Za mě super věc, kterou klidně doporučím známým a jsem naprosto spokojená.
klad Výkon
klad Jednoduchost obsluhy
klad Tichý
klad Bohaté příslušenství
klad Velká mísa 5,5l
klad Jednoduché čištění
příloha
avatar
Julie
Dobrý den Potřebovala koupit pomocníka do kuchyně Dlouho hledala kuchyňský robot Nakonec jsem spokojená Mám Lauben Kitchen Machine Teď s Lauben Kitchen Machine 1200BC mám radost Peču dorty, krémy, karbanátky,těsto,cukroví Doporučuju všem ! Pro naši rodinu je to dobrý. Děkuji
klad Krásný
klad Výkon
klad Příslušenství
klad Velka mísa
klad Všechno najednou
klad Barva
klad Níc
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Zdeňka
Kuchyňský robot v černé variantě vypadá na kuchyňské lince opravdu dobře. Zvolila jsem ho kvůli vzhledu i dobrému příslušenství. Co mi ovšem přijde zbytečné, je nástavec pro výrobu klobás a myslím si, že ho běžný uživatel vůbec nevyužije. Úplně nejlépe za mě funguje hnětací hák na těsto. Zkoušela jsem v něm uhníst poměrně hutné těsto na housky i na domácí kynutý houskový knedlík a zvládl to bez problému. Robot není příliš hlučný, ale při vyšších otáčkách se vrchní rameno celkem dost vychyluje do stran a celý robot se třese. Třecí metla nedosáhne až na dno, takže pokud máte málo surovin, obsah se nezpracuje dostatečně. Co mi u robota chybí, je náhradní mísa. Když například potřebuji vyšlehat sníh z bílků a zároveň utřít žloutky s cukrem a tukem. Originální mísa mi navíc přišla s drobnou vadou. Celkově ale hodnotím robota jako takového i práci s ním kladně. Zejména na těsta, je to rozhodně ulehčení.
klad snadná manipulace
klad snadná údržba
klad dostatečný objem mísy
klad bohaté příslušenství
klad poměrně tichý
klad chybí náhradní mísa (nedá se ani dokoupit)
klad zbytečný nástavec pro výrobu klobás
klad nedostatečné tření s třecí metlou
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Miriam
Kuchyňský robot Lauben kitchen machine 1200. Výkon 1200 W je pro veškeré mé kuchyňské aktivity plně postačující. Design je minimalistický, vhodně zapadá do interiéru kuchyně. Volila jsem tento spotřebič z důvodu nutnosti výměny za jiný, již nefunční robot. Nelituji. Jedná se o výkonný model s bohatým příslušenstvím, provoz spotřebiče je tichý, přístroj působí bytelně s představou dlouhé životnosti.
klad design
klad možnost výběru barvy
klad skleněná nádoba mixéru
klad poměrně tichý provoz
klad bohaté příslušenství
klad materiál hnětacího háku, volila bych nerez
příloha
avatar
Linda
Kuchyňský robot mě zprvu překvapil svoji konstrukcí. Je opravdu bytelný! A ten design je naprosto úžasný. Vše promyšleno do detailu. Musím ocenit přísavky na spodní straně robota, díky kterým opravdu drží na lince. Množství nástavců nebralo při rozbalování z krabice konce. Konečně jeden přístroj na všechno! Ovládání je velmi snadné, takže vám zvládne pomoci i dítě. :)
klad design
klad množství nástavců
klad ovládání
klad poměr kvalita/cena
klad trochu větší hlučnost
příloha příloha

Přílohy

IMG_0105.mov
avatar
Věra
Moc pěkný, cenově dostupný, tichý s dostatečným výkonem. Mám černou variantu, je moc krásná, ale horší na údržbu. Mixér splnil očekávání, líbí se mi skleněná nádoba. Planetární míchaní, šlehání a hnětení bez problémů. Myslím, že pro domácí využití úplně postačuje.
klad Celokovová mísa na přípravu např. bílků ve vodní lázni, lze hned v robotu šlehat, bez přelívání surovin.
klad Mísa vhodná do myčky
klad Metly hezky dosáhnou ke dnu.
klad Výborný zákaznický servis, je důležité, že podpora k výrobku funguje a i doba odpovědi trvala cca půl hodinky
klad Lze dokoupit příslušenství, nebo další mísa (cena asi 900,-)
klad Míchat můžete i bez víka, není tam žádná pojistka.
klad Madla na míse.
klad Opačný závit na mlýnku, ale jde o zvyk.
klad Příslušenství, náhradní díly jsem nesehnala na e-shopu Lauben, ale telefonicky nebyl problém.
klad Násypka na víku by mohla být větší (širší)
příloha příloha

Přílohy

IMG_6006 (1).mov
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel