Která ze tří cereálních kaší Sunar bude vašemu malému nejvíc chutnat? Těšíme se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
24
jak jste hodnotili
5
23x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 12. 2. 2024
do 3. 3. 2024

Sunar mléčné kaše s obsahem plnotučného mléka skvěle chutnají a zajistí tak spokojené bříško vašeho miminka. Jsou vhodné pro děti již od ukončeného 6. měsíce věku.

Sunar mléčná kaše 8 cereálií mix příchutí

  • Sunar mléčná kaše s 8 cereáliemi banán, jablko 210 g
  • Sunar mléčná kaše s 8 cereáliemi jahoda, banán 210 g
  • Sunar mléčná kaše s 8 cereáliemi švestka, jablko 210 g


V mléčných kaších Sunar je obsaženo 22% celozrnné mouky, která je skvělým zdrojem vlákniny a přispívá k budování správných stravovacích návyků.

Celozrnné cereálie v kaši jsou skvělým zdrojem vlákniny a přispívají k budování správných stravovacích návyků. Rozmanité příchutě, které neomrzí a jednoduchá příprava jsou pro rodiče zárukou kvalitní snídaně či svačiny pro každý den.

Kaše neobsahují žádný přidaný cukr* a palmový olej. 

*obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Příprava jedné porce:

Používejte pouze čisté nádobí. Připravujte v hlubším talíři nebo misce. Kaše Sunar již obsahuje mléko, proto se připravuje pouhým přidáním vody.

  1. Pitnou, nejlépe kojeneckou vodu převařte a následně ji ochlaďte na 50–60 °C.
  2. Do hlubšího talíře nebo misky nalijte 150 ml ochlazené kojenecké vody.
  3. Za intenzivního míchání vidličkou postupně přidávejte 45 g sušené mléčné kaše Sunar, což je asi 5–6 polévkových lžic.
  4. Důležité je důsledné dodržování návodu na přípravu. Kaši Sunar po přípravě ihned podávejte. Kaši nikdy nevařte. Nedojedenou porci již znovu nepodávejte.


Více informací TADY.


Hodnocení
24
avatar
Petra
Sunar kaše chutnali celé rodině,nejenom našemu ditku?.Chuť je jemná,příjemná,zbytečně nepreslazena.Top za nás je příchuť švestka,jablko.Je moc fajn,že s kasi podáte dítěti i vitamíny,železo a vápník.Velmi oceníte jednoduchou a rychlou přípravu.Snadno se rozmicha a netvoří se hrudky.
klad jednoducha priprava
klad bez palmoveho oleje
klad příjemná chuť
klad nic
příloha
avatar
Pavla
Mléčná kaše s velmi jednoduchou a rychlou přípravou. Nestalo se mi, že by se špatně rozpustila, ani při pozdějším rozmíchání. Příjemně jemná chuť, není cítit žádný umělý "konec", jako je tomu u některých konkurenčních ochucených kaší. Bohužel u nás nemá takový úspěch jako čistě mléčné kaše, zřejmě kvůli celozrnnosti, která na jazyku cítit je.
klad Snadná příprava
klad Dokonalé rozpouštění
klad Příjemná chuť
klad Je cítit celozrnná mouka
příloha příloha
avatar
Petra
Cereální kaše Sunar jsou výborné, mají úžasné složení, neobsahují cukr což velice oceňuji, celozrna mouka není na chuti nijak protivná ani těžká. Příprava kaše je snadná, jen se zamícha s vodou. Synovi chutnal všechny příchutě, ale nejvíc jahoda a banán. Cenově taky super
klad Chuť
klad Složení
klad Mohlo by být větší balení
příloha
avatar
Tomáš
Mléčné kaše značky Sunar s různými ovocnými příchutěmi jsou skvělou volbou pro rodiče hledající výživný a chutný pokrm pro své děti. Připravoval jsem ji pro svého ročního syna a musím říct, že mu velmi chutnala. Kaše se snadno rozmíchávala, což je pro něj klíčové (nemá v ní rád hrudky), a měla opravdu příjemnou chuť. Nejvíce chutnala švestka a jablko. Jsem rád, že se kaše skládala z plnotučného mléka, což zajišťuje vyváženou stravu pro rostoucí děti. Zároveň mě potěšilo, že neobsahovala palmový tuk ani přidaný cukr. Nicméně, trochu mě zklamalo, že kaše neobsahovala skutečné ovoce, ale pouze aroma. Bylo by skvělé, kdyby obsahovala i kousíčky ovoce jednotlivých příchutí, což by ještě více obohatilo texturu a chuť. Avšak, ocenil jsem, že aromata byla přírodní, což je pro mě důležité kritérium při výběru potravin pro děti. Celkově mohu kaše s klidným svědomím doporučit i ostatním rodičům hledajícím vhodnou stravu pro své děti.
klad struktura
klad chuť
klad bez palmového oleje
klad bez přidaného cukru
klad bez ovoce (pouze aromata)
příloha příloha příloha
avatar
Kateřina
Mléčné kaše Sunar moji dceři chutnaly, vždy má ráno radost, když ji nesu misku s kaší. Musím říct, že za mě zatím nejlepší kaše co jsme měli doma. Složení pro malé dítě, taky v pořádku, než ostatní jiné značky. Skvělá a rychlá příprava. Což ocení každá maminka. ☺️
klad Příchuť
klad Příprava
příloha
avatar
Martina
Líbí se mi, že jsou kaše cereální, není tam přidaný cukr a jsou bez palmového oleje. Také je super že je už přidané mléko a kaše se dá udělat pouze z vody. Všechny tři příchutě mě zaujaly jelikož jsem sama ochutnala tak i mě chutnají. Mého syna nejvíce zaujala jahoda s banánem, ale jablko a švestka je taky velmi zajímavá. Za mě jsou kaše super a určitě moc ráda doporučím.
klad Cereální
klad Bez palmového oleje
klad Mléčná chuť
příloha příloha
avatar
Veronika
Všechny kaše jsou výborným zdrojem vlíkniny, což se projevilo i na častější stolici syna. Kaše synovi moc chutnají, nejvíce příchuť banán, jablko. Přípava je rychlá a jednoduchá, dobře se rozpouští. Nikdy zatím nezbyla. Sunar je naše oblíbená značka, nejen co se týče kaší,ale i mlék a různých dobrot.
klad chuťově jsou výborné
klad syn je má rád
klad rychlá příprava
klad rychle mizí :)
příloha
avatar
Zuzana
Kaše Sunar mají velmi jednoduchou přípravu. Je lepší je při míchání udělat tekutější, při odstatí ještě ztuhne. Kaše je chutná a pokaždé zmizela celá miska. Oceňuji hlavně složení bez přidaného cukru a přidané železo a vápník. Díky tomu vím, že dávám malému vše, co potřebuje.
klad Jednoduchá příprava
příloha
avatar
Markéta
Chutě kaší jsou fajn, synovi nejvíce chutnala ta s jahodami a banány, ale výborné jsou všechny. Obsah celozrnné mouky, železa i vápníku ve všech kaších je za mne naprosto vyhovující a v pořádku. Jen bych ocenila nějaké lepší vyřešení zavírání sáčků kaší. ?
klad Variace příchutí
příloha
avatar
Veronika
Sunar mléčné kaše jsou chutné, jednoduché na přípravu a vhodné svým obsahem vitamínů pro děti. Dceři chutnala nejvíc příchuť banán, jablko, ale i ostatni příchutí (švestka, jahoda atd) jsou super. Kaše jsou samozřejmě bez přidaného cukru a i tak je jejich chuť dobrá. Doporučuji.
klad Jednoduchá příprava
klad Dobrá chuť bez přidaného cukru
klad Zdravé
klad Příprava popsaná pro větší porci, ale dá se v pohodě upravit dle sebe
příloha příloha
avatar
Štěpánka
Značku Sunar používáme už dlouho ,ale tyto kaše máme poprvé musíme uznat ,že jsou chuťově báječné a určitě jsme je nepořizovaly naposled. Syn nevěděl kterou dříve a i starší dcera si nemohla vynachválit. Za mě je to dobrá svačinka nebo snídaně jak pro malé tak i pro velké jedlíky takže za mě palec nahoru . A doporučuji koupit hned více balení. Kaše je na přípravu snadná a chuťově lahodná věřím ,že si vyberete z vícero příchutí dle chuti. Je lehká pro menší jedlíky zaplní bříško, nenadjímá a ani nezpůsobuje kolíku. Je paráda ,že je vícero chutí,že každý den se obměňují,ale náš prcek miluje všechny. Za mě pokud jste nezkusily děláte chybu lepší nenajdete.
klad Mnoho chutí na výběr
klad Jemnost kaše
klad Krásná vůně
klad Rychlá a snadná příprava
klad Vhodná v jakoukoliv hodinu
klad Chtělo by to pro správné jedlíky větší balení
příloha
avatar
Veronika
Kaše jsou chuťově velmi dobré, chutnají i mně, a proto si je sama občas dám, hlavně kvůli skvělému složení a vitamínům, příprava je velmi snadná a rychlá. Kaše obsahuje velké množství železa, což je skvělé jak pro děti tak i pro mne. Kaši můžu doporučit i dospělým jako spestření jídelníčku, rychlé snídani a skvělého přísunu bílkovin, sacharidů a vitamínu.
klad Chuť
klad Množství vitamínů
klad Složení
klad Vyrobeno z 8 cerealii
klad Poměr ceny a velikost balení
příloha
avatar
Veronika
Tyto kaše jsou opravdu výborné. Jednoduchá a rychlá příprava. Malému tyto kaše velmi chutnaly, nejvíce u nás vedla příchuť švestka a jablko, ale chutnaly mu všechny. Mají příjemnou vůní a lahodnou chuť. Krásně kaše malého zasytila. Výborná jako odpolední svačinka, ale i snídaně nebo večeře. Složení těchto kaší je kvalitní, jsou bez palmového oleje a přidaného cukru. Což pro malého vyhledávám. Obsahují celozrnné cereálie, vitamíny a minerální látky, které jsou důležité pro správný vývoj dětí. Zejména železo a vápník. Tyto kaše velmi doporučuji a určitě si koupíme další.
klad Kvalitní složení
klad Chuť a vůně
klad Jednoduchá a rychlá příprava
příloha
avatar
Nela
S produkty značky Sunar máme jen ty nejlepší zkušenosti. Ať už se jedná o umělé mléko, příkrmy a nyní i kaše. Oceňuji zejména složení, plnotučné mléko v kaších pro děti nebývá samozřejmě. Celozrnná mouka, které je dle popisku 22%, je zdrojem vlákniny a výborně zasytí. Složení celkově je na jedničku. Dcera kaše má ráda a tyto rozhodně nebyly výjimkou. Netroufám si odhadnout, která jí chutnala nejvíce, protože všechny zmizely stejně rychle. Chuť byla lahodná, taková poctivá, oceňuji že tam není přidaný cukr. Kaše mohu vřele doporučit i dalším maminkám.
klad Výborné kombinace (např. Švestka jablko atd.)
klad Složení s plnotučným mlékem bez přidaného cukru
klad Snadná příprava
klad Lahodná poctivá chuť
klad Snad jen vyšší cena, protože produkty od Sunaru bývají prostě kvalitní
příloha příloha příloha příloha
avatar
Romana
Starší dcera (2 roky) je na kaše celkem vybíravá. Tyto Sunar kaše ji chutnají moc a to je pro mě hlavní. Mladší dcera (6 měsíců) je teprve začínající jedlik, ale mňam mňam bych poznala na míle daleko. U nás se tedy tyto kaše určitě zaradi do stálého repertoáru
klad Nedělá hrudky
klad Hezke složeni
klad Zajímavé příchutě
příloha
avatar
Lucie
Krásný obal produktu, již při rozbalení příjemná vůně kaše. Lehká příprava, chválím použití vody, skvělé je, že neobsahuje palmový olej, ale naopak vlákninu a cereálie. Malému chutná a nejraději by si přidal, nejvíce u nás asi vede z těchto tří příchuť jahoda, banán.
klad vůně
klad příprava
klad chuť
klad vzhled
příloha
avatar
Iveta
Sunar mléčné kaše nám velmi mile překvapily, moc nám chutnaly všechny příchutě, nejvíce asi kombinace banán a jablko. Příprava kaší snadná a rychlá. Oceňuji složení kaší obohacené o vitamíny, minerální látky a 8 cereálií. Jsou s plnotučným mlékem, je to znát na lepší chuti.
klad chuť
klad složení
klad snadná příprava
příloha
avatar
Iva
Pecka! Je to super pomocník na svačinky, snídaně. Je fajn kaši vzít i na cesty. Dcerce moc chutná. Má dobrou konzistenci, nezatuhuje. Chuťově je moc dobrá, není sladká ale zároveň je to příjemná svačinka. Balení je dostatečně velké. Příprava je velice rychlá a jednoduchá.
klad Spousta příchutí
klad Konzistence
klad Složení
klad Chuť a vůně
klad Může dělat hrudky
příloha
avatar
Eliška
Kaše od Sunaru jsou velice jemné.Mají výbornou lahodnou chuť od jiných kaších nemají chemickou pachuť ovoce ,ale ovoce je tam skutečně cítit.Obilovinu co obsahují je jemně pomletá necítíte ji .A co jako matka dvou dětí oceňuji ,tu jejich rychlou přípravu.
klad Chuť
klad Rychla příprava
klad Nevím o ničem
příloha
avatar
Zuzana
Opravdu oceňuji složení těchto kaší, zaprvé cereálie jsou pro naši malou princeznu nejlepší, jelikož jí mnohem více zasytí a nemá pak brzo hlad, jelikož dáváme na noc, tak k ní v noci pak nemusím hned jen tak vstávat. To moc oceňuji. Dále jsem ráda za složení formou vitamínů a že má dostatek železa a vápník což je pro tělo důležité. Jsem za tyto kaše moc ráda, používáme od začátku a nemůžeme si vynachválit. Chutnají i mě, mamince :-D :-)
klad Zdroj vitamínů
klad Mohlo by být větší množství:-D
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel