Rychlé a snadné výsledky bez nepořádku v kuchyni nyní s tyčovým mixérem Tefal Infiny Force Pro HB95LD38 5v1!

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
6x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 26. 6. 2022
do 14. 7. 2022

Tyčový mixér Tefal Infiny Force Pro HB95LD38 5v1 

Tyčový mixér Tefal InfinyForce Pro přináší dokonalou přesnost a snadné výsledky, nabízí dlouhou životnost a výsledky ve vteřině. Nové recepty nyní zvládnete bez námahy – lahodné domácí polévky, pyré, salsa, pesto a mnohé další. Tento tyčový mixér je vybaven exkluzivními noži Powelix Life, které zajišťující výjimečně dlouhou životnost. Mixér vydrží dvakrát déle a nabízí možnost mixovat o 30 % rychleji. Maximální přesnost je na dosah díky snadno použitelnému vícerychlostnímu startovacímu tlačítku, díky kterému dosáhnete libovolné struktury nebo výsledku. Působivý výkon 1200 W poskytuje optimální mixování ve vteřině, dokonce i u těch nejtvrdších surovin. Objevte dokonalý ponorný mixér s ochranou proti rozstřiku surovin, díky které zůstane vaše kuchyně čistá, odnímatelnými částmi vhodnými do myčky nádobí, odměrnou nádobou o objemu 800 ml a všestrannými nástavci, které povolí uzdu vaší kulinářské fantazii.

TYČOVÝ MIXÉR TEFAL INFINYFORCE PRO: Snadnější. Rychlejší. DELŠÍ ŽIVOTNOST.

NOŽE POWELIX LIFE: Ponorný mixér je vybaven exkluzivní technologií nožů, které nabízejí každý den extrémní životnost. Mixér vydrží dvakrát déle a nabízí možnost mixovat o 30 % rychleji*

MIXÉR S VYSOKÝM VÝKONEM 1200 W: Veškerá síla, kterou kdy budete potřebovat, je teď na dosah ruky, pro rychlé výsledky a výjimečný výkon

MIXÉR S JEDNODUCHÝMI OVLÁDÁNÍMI: Ergonomické tlačítko pro regulaci rychlosti zajistí precizní přesnost

ŽÁDNÝ NEPOŘÁDEK NEBO STŘÍKANCE: Ochrana proti vystříknutí surovin zamezuje stříkání a vzniku nepořádku pro čistější a radostnější zážitek

SNADNÉ MYTÍ: Odnímatelné části, které lze mýt bez námahy v myčce.

TYČOVÝ MIXÉR S PĚTI PŘÍSLUŠENSTVÝMI: Posuňte vaše kulinářské umění na vyšší úroveň.

VŠESTRANNÉ NÁSTAVCE: Nekonečné možnosti jsou na dosah ruky se sadou všestranných nástavců: odměrná nádoba o objemu 800 ml, sekáček s 500 ml nádobou, šlehací metla, nástavec na pyré a 2l nádoba na strouhání, krájení a míchání.

*oproti Tefal modelům se 2 čepelemi


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Miloslava
Tyčový mixér Tefal Infiny Force Pro je za mě pecka. O proti mému starému mixéru je velmi výkon, takže hned je všechno rychle rozmixované. Nože jsou velmi ostré. Mixér je sice trochu těžší ale není to nějaká vada. Velmi mě překvapila pojistka. Takže za mě super.
klad Pojistka
klad Výkon
klad Ostré nože
klad Mixer je těžší
klad Horsi umývání
avatar
Martina
Tyčový mixér přišel krásně zabalený. Nejvíc ksem se těšila na strouhání a krájení. Mixování je podle očekávání bez problémů. Nejprve jsem vyzkoušela strouhat okurek. Nástave je pouze jeden a je dost nadrobno. Na okurku by mi nevadil ještě jeden hrubší. Potom jsem dala nástavec na krájení a zkusila jsem znovu okurek. V obou případech mě překvapila rychlost, byl to opravdu fofr. Velmi zklamaná jsem byla při otevírání nádoby, protože se tam zasekly kusy okurku a trvalo mi cca 15 min než se mi podařilo nádobu uvolnit.
klad Mixování
klad Rychlost krájení
klad Rychlost strouhání
klad Zaseknuté zbytky nepostrouhaného okurku
klad Špatné otevírání nádoby po strouhání
příloha příloha
avatar
Petra
Mixér má velké množství nástavců, které působí kvalitně. Mixér se používá snadno, dobře se udržuje. Mixér opravdu rozmixuje vše, má perfektní ostré nože a kovové tělo, díky kterému se dají mixovat i horké pokrmy. Nevýhodou je to, že se brzy motor zahřeje a je potřeba udělat přestávku při velkém množství surovin/hmoty, ale to se stává u všech podobných výrobků. Šlehací metra je širší než u jiných výrobků, šlehá moc dobře. Sníh na pusinky, ale vyšlehal nadvakrát, přístroj byl teplý, musela jsem udělat přestávku. Od konkurenčního výrobku jsem byla zvyklá, že bezpečnostní pojistku stačilo jen zmáčknout a poté pustit, tady se musí držet po celou dobu používání, ale dá se na to zvyknout. Líbí se mi, že nádoby na sekání jsou dvě - malá a velká. Nemají vespod odnímatelné gumy a stejně drží na lince, u konkurenčního výrobku mi vadilo, že mi guma po čase začala padat. K fungování není co dodat - nemá problém s oříšky, ... Celkově hodnotím na výbornou a to především díky všestranným nástavcům.
klad množství nástavců
klad ostré nože
klad rychlé čištění
klad tichý
klad velký výkon
klad po nějaké době je nutné udělat přestávku při velkém množství surovin/hmoty
klad kratší kabel
avatar
Jan
Celkově se jedná o velmi povedného a multifunkčního pomocníka v domácnosti. Líbí se mi všestrannost použití, provedení samotného tyčového mixéru, i jednotlivých komponentů. Je patrné, že na vývoji produktu pracovali praktičtí lidé. Samotný výkon mixéru s motorem 1.200W převyšuje naše očekávání - vcelku obstojně mixér zvládl i přípravu domácího arašídového másla, což se nám zatím s ničím jiným nepodařilo (mělo to vždy do "másla" hodně daleko :)).
klad praktické provedení výměny - kompletace všech komponentů
klad provedení nožů na ponorném mixéru zaručuje 100% spokojenost s jeho použitím - vše zvládne dokonale
klad možnost regulovat otáčky stisknutím
klad skladnost a praktičnost příslušenství
klad praktická veliká sekací nádoba s gumovým protiskluzem vespod
klad ostré nože zaručující 100% funkčnost
klad kratší přívodní kabel
klad nepřehledný a nedostatečný návod k použití
avatar
Michaela
Z tohoto mixéru jsem nadšená, oproti mému starému má mnohem lepší výkon, a navíc ochrana proti rozstřikování u něj opravdu funguje. Trošku netypické pro mě ze začátku bylo zapínání, protože je třeba stisknout tlačítka z obou stran rukojeti, funguje to dobře, akorát u delšího šlehání mě začínala trochu bolet ruka. Se svými pěti různými funkcemi je tento mixér opravdu multifunkční, potěšil mě hlavně nástavec na pyré, ale i klasický mixování nástavec dokáže poměrně rychle rozmixovat na hladké pyré třeba i kukuřici, což oceňuji, protože svému malému dítěti často vařím krémové polévky a se starým mixérem jsem měla občas problém rozmixovat některé suroviny hezky do hladka. Navíc se skvěle myje a nerezové nástavce se tak snadno nezabarví od mrkve.
klad Rychlost mixování
klad Výkon
klad Design
klad Materiál
klad Multifunkčnost
klad Ochrana proti rozstřikování
klad Při delším šlehání trošku bolí ruka z toho, že člověk musí najednou tisknout dvě tlačítka
klad Šlehací metla se z nástavce hůř vyndavá
příloha
avatar
Michaela
Doručení bylo rychlé. Při rozbalování to byl menší hlavolam, není žádný návod co k čemu patří. Velká mísa je super, ale je tam uprostřed výstupek na násady takže nelze v ní michat jen ručním mixérem. Šlehačku z bílky jsem nebyla schopna naslehat, takže ruční šlehač za 80kc je pro mě k nenahrazeni. Také mi vadila pojistka a to že nelze navolit rychlost. Sekáč na led a nástavce na pasirovani super. Já mixér nemohu doporučit, využijí minimálně. Doporučila bych aspoň pár receptů k balení či nějaký odkaz pro inspiraci.
klad Rychlost dodani
klad Chybi manuál
příloha
avatar
Jana Drastíková
Delší dobu jsem se dívala po tyčovém mixéru, který by mi v domácnosti vyhovoval. Hledala jsem i robot, který by mi ulehčil práci při vaření a pečení. Tyčový mixér od Tefal mě úplně nadchnul svými doplňky. Nemusím tak mít doma X přístrojů a robotů a ušetřím tak spoustu místa. Jsem velmi ráda, že mám doma právě tento mixér.
klad Výkonný mixér
klad Mnoho užitečných doplňků
klad Docela tichý
klad Snadné ovládání
klad Šňůra mixéru je docela krátká.
klad Jediné tlačítko na volbu rychlostí, jednoduše se přepne na rychlejší mód, aniž bych chtěla
avatar
Kristina
Jsem ze svého nového tyčového mixeru nadšená. Má jak krásný jednoduchý design, tak velkou výkonnost, snadné ovládání i se snadno udržuje a myje. Vůbec se nedá srovnávat s výrobky, které jsem měla doposud. Velmi mile mě překvapil a vřele jej všem doporučuji.
klad design
klad funkčnost
klad výkon
klad zatím jsem na žádný nepřišla
avatar
Lucie
Tyčový mixér je velmi výkonný. Poradil si s ořechy naprosto bez potíží. Rychlost mixování je regulována podle síly stisku spínače. Toto hodnotím velmi kladně. Má mnoho komponentů, nahradil 2 roboty, takže šetří místo v kuchyni. Je trochu těžší, ale svým výkonem vyrovná čas, který je nutný pro držení přístroje. Takže i při zátěžové zkoušce ruka nebolela.
klad Rychlost drcení
klad Regulace rychlosti
klad Bezpečnostní prvky
klad Příslušenství
klad Výkon
klad Trochu těžší
příloha příloha
avatar
Štěpánka
Potřebovala jsem multifunkční stroj, co nezabere mnoho místa. Tento stroj mi nahradil hned tři spotřebiče. Výkon stroje je dostatečný aby rozmixoval či ušlehal vše co potřebuji. V porovnání s předchozím mixérem tohoto typu je přístroj trochu těžší do ruky a celkově hlučnější, ale to připisuji kvalitní kovové konstrukci. Celkově se jedná o velmi solidní stroj, který doufám vydrží mé každodenní využití.
klad 5v1
klad solidní výkon
klad kvalitní zpracování
klad snadná údržba v myčce
klad trochu těžší do ruky
klad hlučnější než můj předchozí mixér (jiná značka)
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel